DISCIPLINA: KLAVIR SOLO
KATEGORIJA: II KATEGORIJA
R. BR. IME I PREZIME TAKMIČARA GRAD BRATIĆ KAČAR AZABAGIĆ BLAGOJEVIĆ UKUPNO BODOVA NAGRADA
1 . KONSTANTIN KOSANOVIĆ Banja Luka 100 100 100 100 100,00 SPECIJALNA
2 . IVA DRAGOJEVIĆ Prijedor 99 98 96 99 98,00 I
3 . MILICA BOJANIĆ Banja Luka 98 98 97 98 97,75 I
4 . MARKO TOŠIĆ Banja Luka 97 97 98 98 97,50 I
5 . MAŠA TRAJKOVIĆ NIš 98 97 97 97 97,25 I
6 . SRĐAN ĐEKIĆ Banja Luka 97 97 97 97 97,00 I
7 . GALA DULOVIĆ Kolašin 97 96 95 97 96,25 I
8 . NEDIM FEJZIĆ Sarajevo 96 96 95 97 96,00 I
9 . SOFIJA MILOVANOVIĆ Aranđelovac 95 95 95 95 95,00 I
10 . MARIJA JOVANOVIĆ Niš 95 93 94 94 94,00 II
11 . ASJA AVDIĆ Tuzla 94 94 94 92 93,50 II
12 . ANDREJ SAVIĆ Niš 94 92 94 94 93,50 II
13 . NIKA POPOVIĆ Banja Luka 93 92 92 93 92,50 II
14 . PETAR MIHIĆ Mostar 92 92 92 93 92,25 II
15 . DORA KOVAČEVIĆ Prnjavor 88 89 89 89 88,75 II
16 . LEJLA PULJARGA Bugojno 86 85 86 90 86,75 II
17 . ANĐELA FILIPOVIĆ 83 83 82 88 84,00 III
18 . LUKA GOVEDARICA Doboj 82 80 82 83 81,75 III
19 . ANTO MARKANOVIĆ Žepče 81 80 81 84 81,50 III
20 . ANDREA RADAN Orašje 79 80 79 80 79,50 III
21 . MAHIR MUHAREMOVIĆ Tuzla 79 78 80 80 79,25 III
22 . ANA ĐURIĆ Banja Luka 79 79 78 80 79,00 III
23 . NEDIM BEGOVIĆ Sarajevo 79 77 79 80 78,75 III
24 . NATALIJA SEKULIĆ Prnjavor 77 77 76 84 78,50 III
25 . ADNA BATALEVIĆ Doboj 76 77 76 77 76,50 III
26 . LEJNA BAŠIĆ Srebrenik 76 75 75 75 75,25 III
27 . NINA GOLIJANIN Nevesinje 75 75 75 76 75,25 III
28 . LAMIJA IMŠIROVIĆ Srebrenik 73 73 72 74 73,00 POHVALA
29 . EMA JUNUZOVIĆ Srebrenik 71 72 71 72 71,50 POHVALA
30 . LEJLA DŽAFEROVIĆ Srebrenik 70 70 71 70 70,25 POHVALA
31 . LEJLA MURATOVIĆ Srebrenik 70 70 70 70 70,00 POHVALA
32 . LARA ARBAJTER Beograd ODUSTALA
33 . MIA HODŽIĆ Tuzla ODUSTALA
34 . MAJA KARIĆ Doboj ODUSTALA
35 . MAŠA NOVAKOVIĆ Beograd ODUSTALA
36 . MATEJA STRAŽMEŠTEROV Bečej DISKVALIFIKACIJA
Žiri:
1. Dragomir Bratić (Srbija)
2. Nenad Kačar (Hrvatska)
3. Maja Azabagić (Slovenija)
4. Dinko Blagojević (Bosna i Hercegovina)
Sekretar žirija: Andrea Botić