KONCERT HORA:

Hor Srednje muzičke škole „Vlado Milošević“ Banjaluka, će održati cjelovečernji koncert u Koncertnoj dvorani Banskog dvora 10. maja 2019. godine, sa početkom u 20 časova. Na koncertu će nastupiti bivši i sadašnji učenici škole, pod dirigentskom palicom profesora Radiše Račića.

KONCERT PROFESORA:

U Koncertnoj dvorani Banskog dvora, 14. maja 2019. godine u 20 časova, u okviru manifestacije Proljeće u Banjaluci, koncert će održati profesori Muzičke škole „Vlado Milošević“ Banjaluka. Koncert, već tradicionalan, je prava prilika da se profesori predstave kao izvođači i da i van učionice budu pedagoški primjer đacima i publici.

KONCERT UČENIKA:

Đaci Muzičke škole „Vlado Milošević“ u Banjaluci tokom čitave godine vrijedno rade i nastupaju na mnogobrojnim takmičenjima i javnim manifestacijama u zemlji i regionu. Tradicionalnim koncertom u Koncertnoj dvorani Banskog dvora, najuspješniji od njih imaju priliku i čast da najave završetak školske godine. Koncet će biti održan 27. maja 2019. godine u 20 časova.

VIŠE

Ulaz na sve koncerte je besplatan! Radujemo se Vašem dolasku!