DISCIPLINA: KLAVIR SOLO
KATEGORIJA: I KATEGORIJA
R. BR.IME I PREZIME TAKMIČARAGRADBRATIĆKAČARAZABAGIĆBLAGOJEVIĆUKUPNO BODOVANAGRADA
1 .KATARINA BRATIĆBeograd100100100100,00SPECIJALNA
2 .MATIJA DANBeograd99999999,00I
3 .ANA JOVANOVIĆNovi Sad9999989998,75I
4 .ANDREA ŠKRBIĆBanja Luka9997999998,50I
5 .IVA FANJEKKarlovac9898989998,25I
6 .ESMA HUJIĆSarajevo9898989998,25I
7 .SANJA VUKOVIĆPrijedor9797979897,25I
8 .KONSTANTINOS KIRKONTZOGLOUNiš9795969796,25I
9 .PAVLE STEVIĆBanja Luka 8.2.20079697969696,25I
10 .ADNAN TERZIĆSarajevo9696969796,25I
11 .DANIS BEGOVIĆSarajevo9695969796,00I
12 .MATEA ILIŠEVIĆOrašje9595959695,25I
13 .NAIDA LJEVAKOVIĆSarajevo9595959695,25I
14 .KATARINA PRANJIĆZagreb9695949695,25I
15 .DORA SIBINČIĆDerventa9595959695,25I
16 .PAVLE STEVIĆBanja Luka 1.2.20079595959595,25I
17 .EMILIJA SRETENOVIĆKikinda9595959595,00I
18 .TARA PETROVIĆDoboj9494949594,25II
19 .PATRIK PELINZagreb9393949593,75II
20 .TARA OSTOJIĆBanja Luka9492939493,25II
21 .FRAN FARKAŠZagreb9293939493,00II
22 .SARA DURAKOVIĆGradiška9392929392,50II
23 .ANASTASIJA KOJIĆPrijedor9193929292,00II
24 .SARA BEŠTIĆBanja Luka9290929391,75II
25 .AIDA KADRIĆSarajevo9291919291,50II
26 .NINA ĐURIĆBanja Luka918899290,25II
27 .NEVENA GLUVAČEVIĆBanja Luka9090909190,25II
28 .SARA JAZVIĆOdžak8989899089,25II
29 .MILOŠ KAJGANIĆDoboj8989899089,25II
30 .ANABELA ALEKSIĆDoboj8986909189,00II
31 .MARTINA SLIŠKOVIĆŽepče8886899088,25II
32 .EMA LIKIĆZagreb8787878887,25II
33 .MILA JOTIĆPrnjavor8685868786,00II
34 .ADRIANO MUSAMostar8585858685,25II
35 .LANA SOLOMUNBanja Luka8585858685,25II
36 .SAJRA TESKEREDŽIĆTravnik8585858685,25II
37 .ELENA KAURINBanja Luka8483848584,00III
38 .IRENA TRKULJAGradiška8482848583,75III
39 .MIA DRAŽETIĆNova Bila, Novi Travnik8383828483,00III
40 .LUNA VUJINOVIĆBanja Luka8282828382,25III
41 .NIKA PRANJIĆŽepče8280828381,75III
42 .ENA DUJMOVIĆNova Bila, Novi Travnik8078808179,75III
43 .DEJNA TOPALBEGOVIĆTravnik8078808179,75III
44 .IVANA SARIĆPrnjavor7979798079,25III
45 .NATALIJA SAVKOVIĆGradiška7878787978,25III
46 .ELMA OMERAGIĆTravnik7877787978,00III
47 .NINA ČAKAREVIĆDoboj7775777876,75III
48 .MAIRA REŠIDOVIĆSrebrenik7575757675,25III
49.AIDA DELIĆTuzlaODUSTALA
50.DŽENA DUZANNovi TravnikODUSTALA
51.ANĐELA FILIPOVIĆŽepčeODUSTALA
52.LANA KAJIĆOrašjeODUSTALA
53.NEDŽMA MANDŽUKATravnikODUSTALA
54.NEVENA MARKUSPrijedorODUSTALA
55.TEODORA ZARIĆDerventaODUSTALA
Žiri:
1. Dragomir Bratić (Srbija)
2. Nenad Kačar (Hrvatska)
3. Maja Azabagić (Slovenija)
4. Dinko Blagojević (Bosna i Hercegovina)
Sekretar žirija: Andrea Botić