SEDMO BIJENALE

Početna/

Bijenale

SEDMO MEĐUNARODNO PIJANISTIČKO TAKMIČENJE “BANJALUČKI BIJENALE 2022“

Sedmo Međunarodno pijanističko takmičenje “Banjalučki bijenale 2022“ održaće se u Koncertnoj dvorani Kulturnog centra Banski dvor i Koncertnoj sali Muzičke škole „Vlado Milošević“ u Banjaluci u periodu od 19. do 22. maja 2022. godine. Takmičenje će se odvijati u disciplinama klavir solo i klavirski duo (za 4 ruke ili 2 klavira), te klavir za učenike i studente odsjeka muzički saradnik – teoretičar i odsjeka koji imaju klavir kao obavezan instrument.

Prijave za takmičenje dostavljaju se najkasnije do 29. 4. 2022. godine. Eventualne izmjene u programu moguće su zaključno sa 4. 5. 2022.

Za sve nedoumice možete nas kontaktirati

Prvi direktor škole i ujedno nastavnik violine i solfeđa bio je Vlado Milošević po kojem današnja Muzička škola i nosi naziv….

Kontakt podaci

Radno vrijeme